Galerii

Tere tulemast meie galeriisse, kus iga pilt näitab Makro Ehituse pühendumist ja kvaliteeti kõigis meie projektides, alates maja renoveerimisest kuni eritellimusmööbli valmistamiseni.

Maja Renoveerimine ja Soojustamine

Eluase on rohkem kui lihtsalt koht, kus elada; see on koht, kus luuakse mälestusi. Meie meeskond Makro Ehituses mõistab seda sügavalt, pakkudes maja renoveerimise ja soojustamise teenuseid, mis mitte ainult ei suurenda teie kodu väärtust, vaid parandavad ka elukvaliteeti. Olgu tegemist fassaaditööde või fassaadi soojustamisega, meie spetsialistid kasutavad ainult parimaid materjale ja tehnikaid, et tagada teie kodu vastupidavus ja energiatõhusus läbi aastate. Allolev galerii tutvusab meie poolt renoveeritud maju lähemalt.

Korteri ja Vannitoa Remont Tallinnas

Korteri remont Tallinnas, sealhulgas vannitoa ja köögi värskendamine, nõuab erilist tähelepanu detailidele ja funktsionaalsusele. Meie kogenud meeskond lähtub iga projekti puhul individuaalselt, et luua ruumid, mis peegeldavad teie isiklikku stiili samal ajal, kui suurendavad eluruumi mugavust ja praktilisust. Vannitoa ja köögi remont pole meie jaoks lihtsalt töö, vaid kirg luua ilusaid ja kestvaid lahendusi. Loodame, et meie galerii annab teile inspiratsiooni oma korteri või vannitoa remondi jaoks!

Eritellimusmööbel

Eritellimusmööbel on suurepärane võimalus lisada oma koju isikupära ja optimeerida ruumi. Olgu selleks siis unikaalselt kujundatud köögimööbel , suured garderoobid või eksklusiivne vannitoamööbel, meie meistrite käe all valmiv mööbel on loodud vastama teie täpsetele vajadustele ja eelistustele. Loodame, et meie galerii annab mõtteid ja ideid teile köögi või muu eritellimusmööbli planeerimisel.

Katusetööd

Lisaks, katusetööd on üks meie erialasid – oluline element, mis kaitseb teie kodu ja korraliku soojustuse puhul on üks olulisemaid energia säästmise kohti! Tutvu galeriiga ja avasta võimalusi.

Miks Valida Makro Ehitus?

Makro Ehitus on rohkem kui lihtsalt ehitusfirma; oleme teie partner, kes aitab muuta teie unistuste kodu reaalsuseks. Meie galerii näitab meie pühendumust ja tähelepanu igale detailile, alates esialgsest konsultatsioonist kuni lõpliku viimistluseni. Meie töö räägib enda eest, demonstreerides meie võimet viia ellu keerukaid projekte, pakkudes samal ajal isikupärastatud teenust, mis ületab ootusi.

Kutsume teid tutvuma meie tehtud tööde galeriiga ja avastama, kuidas meie kogemused, oskused ja kirg võivad aidata teil luua kodu, mis mitte ainult ei vasta teie vajadustele, vaid peegeldab ka teie isikupära. Makro Ehitus – teie unistuste kodu looja.