Maja ehitamine

Maja ehitamine, energiasäästlik eramu

Oma maja on paljude meie unistus juba lapsepõlvest peale. Et maja saaks ka ilus, funktsionaalne ja energiasäästlik, on mõistlik algusest peale protsessi kaasata spetsialistid.

Majade ehitus võtmed kätte

Makro Ehitus OÜ pakub pakub maja ehitamise teenust terviklahendusena, alustades vajadusel projekteerimisest ja lõpetades siseviimistluse, eritellimusmööbli ja haljastustöödega. Meie eesmärk on pakkuda klientidele täielikku rahulolu alates esimesest konsultatsioonist kuni võtmete üleandmiseni. Siin on ülevaade teenusest: maja ehitus võtmed kätte, mis aitab mõista protsessi ja meie pühendumust.

Maja Ehituse Planeerimine

Edukas maja ehitamine algab põhjaliku planeerimisega. Makro Ehitus OÜ-s alustame protsessi individuaalse konsultatsiooniga, et mõista teie unistuste kodu vajadusi ja eelistusi. Seejärel koostame detailse hinnapakkumise, mis sisaldab projekteerimist, kooskõlastamisi ja ehitustöid koos vajalike materjalidega.

Töövõtulepingu sõlmimine

Hinnapakkumisele järgnevad täpsustavad lepingueelsed läbirääkimised, mille käigus selgitame pakkumise sisu ja korrigeerime seda koos Tellijaga soovitud lõpptulemuseni. Allkirjastamine toimub siis, kui kõik detailid on läbi arutatud ja kokku lepitud.

projekteerimine ja ehitusloa taotlemine

Majade ehitamine on pikem protsess. Alustuseks koostame maja projekt arvestades Tellija soove ja vajadusi. Pärast projekti kinnitamist Tellijaga aitame läbi viia kõik vajalikud bürokraatlikud protsessid, sealhulgas ehitusloa taotlemine. Tagame, et kõik nõuded oleksid täidetud ja dokumentatsioon korras

Lammutustööd

Vajadusel lammutame olemasolevad hooned, et teha ruumi uuele majale.

Vundamendi rajamine

Iga maja alustalaks on kindel vundament. Üksikelamu puhul kasutame tavaliselt lint- või plaatvundamenti, mis on vastupidav ja tagab hoone stabiilsuse.

Seinte ehitus

Seinte püstitamiseks on laialdased võimalused – peamiselt kasutame puitkarkassi või erinevaid kive 

Katusetööd. Katuse soojustamine

Ehitame katuse karkassi ja paigaldame kõik vajalikud tehnoloogilised kihid. Katuse soojustamine on väga oluline ja see on kindlasti töö, mille juures ei saa järeleandmisi teha – kasutame parimate omadustega soojustusplaate ja teisi materjale, mis on vajalikud, et maja saaks võimalikult energiasäästlik. Katusekivi paigaldus, pleki paigaldus, eterniidi paigaldus, bituumenkatte paigaldus – need on mõned valikud materjalidest, millega tegeleme. Lõpuks ka vihmaveesüsteem ja kindlasti sadevee juhtimine majast eemale, et ei hakkaks voolama vundamendi alla! Katusetöödest täpsemalt vaata: Katusetööd

Fassaadi soojustamine. fassaaditööd

Fassaadi soojustamiseks on mitmeid erinevaid võimalusi. Erinevad majade tüübid nõuavad ka erinevat soojustamistööd. Kasutame süsteemseid lahendusi, mis alati ei pruugi olle kõige odavam lahendus, aga see-eest tagab soojapidava maja, hea sisekliima ja pikaajalise konstruktsioonide säilimise. Puitfassaadi paigaldus, fassaadi krohvimine, kiudtsementplaadi paigaldus, fassaadipleki paigaldus, kivifassaadi paigaldus, lamelltelliste paigaldus, kombineeritud fassaad – need on märksõnad meie oskustest ja kogemustest. Akende ja uste paigaldus ning sokli ja vundamendi soojustamine-viimistlemine ning fassaad ongi valmis. Fassaadidest põhjalikumalt vaata: Fassaaditööd

Kommunikatsioonide paigaldus

Küttesüsteemi paigaldus: Õhk-vesi küttesüsteem, maaküte, gaasiküte ja teised lahendused; sh põrandaküttetorustiku paigaldus

Ventilatsioonitööd: Paigaldame soojustagastusega nutika ventilatsioonisüsteemi, mis annab olulise panuse energiasäästule ja tänu erinevatele anduritele tagab äärmiselt mõnusa sisekliima.

Elektritööd: oleme kokku puutunud äärmiselt keeruliste ja huvitavate süsteemide paigaldamisega

Vesi ja kanalisatsioon: teostame nii majasisesed kui ka välimised tööd.

Sisetööd ja Viimistlus

Makro Ehitus OÜ pakub laia valikut siseviimistlusmaterjale ja disainilahendusi. Meie eesmärk on luua interjöör, mis vastab teie maitsele ja elustiilile. Tutvu meie teostatud tööde galeriiga ja üllata meid huvitavate soovidega!

  • Projekteerimistingimuste väljaselgitamine (soovituslik)
  • Projekteerimis- ja ehitustööde eelkalkulatsiooni koostamine ja kooskõlastamine Tellijaga
  • Projekteerimine ja projekti kooskõlastamine Tellijaga ja kohaliku omavalitsusega
  • Detailse ehituse hinnakalkulatsiooni koostamine
  • Töövõtulepingu sõlmimine
  • Lammutustööd (vajadusel)
  • Ehitustööd
  • Viimistlus- ja paigaldustööd
  • Tööde üleandmine Tellijale ja kasutusteatise esitamine omavalitsusele

Objekti ülevaatus
Kohtume Tellijaga, et saada võimalikult täpne ülevaade maja ehitusega seotud mõtetest.

Hinnapakkumise koostamine
Pärast ülevaate saamist koostame hinnapakkumise, arvestades ka kõiki erisoove.

Tööde planeerimine ja info jagamine
Enne ehitustööde algust koostab objektijuht põhjaliku tegevuskava. Tööde käigus hoitakse Tellijat kursis erinevate tööprotsessidega ja antakse jooksvalt infot planeeritavate tegevuste kohta

Tööde üleandmine ja koolitus
Valminud tööd antakse Tellijale üle. Vajadusel viiakse läbi koolitused (kütte- ja ventilatsioonisüsteem, parketi hooldus jne)

Maja ehitamine

Saada päring ja me võtame Sinuga ühendust!

Partnerid