Maja renoveerimine

MAJA RENOVEERIMINE. MAJA SOOJUSTAMINE

Sissejuhatus
Maja renoveerimine on väga tõsine projekt ja nõuab põhjalikku ettevalmistust. Hea plaani ja korraliku projekti ellu viimisel sünnib vanast majast täiesti uus maja, mis oma ilu, funktsionaalsuse ja energiasäästlikkuse poolest ei jää kuidagi alla uuele majale. Professionaalselt renoveeritud maja on hea valik, kui maja konstruktsioonid ja vundament on heas seisus ja kui olemasolev olukord võimaldab selle ümber ehitada just Sinu soovidele.

Maja renoveerimise projekt
Olenevalt soovitud tööde mahust ja iseloomust on paljudel juhtudel vaja koostada renoveerimisprojekt ja see linnaga/vallaga kooskõlastada. Aitame konsultatsiooni käigus selle vajaduse välja selgitada ning soovi korral organiseerime projekteerimise ja kooskõlastamised.

Küttesüsteem
Olulisel kohal on uue ja efektiivse küttesüsteemi paigaldamine. Paigaldame muuhulgas õhk-vesi küttesüsteeme, gaasikütet ja maakütet. Majasisese lahendusena soovitame vesipõrandakütet, see tagab ühtlase soojusjaotuse kogu ruumi ulatuses ja aitab kokku hoida energia kulusid, samuti ei keeruta põrandaküte ruumi õhus nii palju tolmu ringi kui radiaatorid.

Ventilatsioonisüsteem
Soojustagastusega ventilatsioonisüsteem hoiab jällegi kokku energia tarbimist, kuna soojusvaheti soojendab majja sissetulevat värsket õhku toast väljuva sooja õhuga. Korralik ventilatsioonisüsteem mõõdab õhu temperatuuri, CO2 taset ja õhuniiskust ning reguleerib neid automaatselt, et tagada ideaalne sisekliima. Samuti tuvastab süsteem baktereid ja tolmi ning reageerib ka nendele. Kui majas on rohkem rahvast, siis lülitub süsteem kiirematele pööretele ja kui inimesi kodus ei ole, siis läheb aga säästu-režiimili – väga kasulik investeering!

Soojustamistööd
Maja soojustamisel ei tasu järeleandmisi teha. See aitab küttekulud madalal hoida ja säästa raha. Soojustusmaterjalide valik on väga lai. Ruumi kokkuhoiu mõttes on soojustamiseks mõistlik kasutada tänapäevaseid materjale. Kingspan on selleks üks parimaid valikuid, mille paigaldus on kiire ja lihtne. Soojapidavuses ei ole talle vastast. Põhjalikumat lisainfot maja erinevate osade ja tööde kohta leiad veel meie artiklitest: Fassaaditööd ja Katusetööd

Akende vahetamine

Siin soovitame kasutada 3-kordse klaaspaketiga aknaid. Need on tunduvalt soojapidavamad ja helikindlamad, kui 2-kordse paketiga. Hind oluliselt kallim ei ole.

Vesi ja kanalisatsioon
Kindlasti tuleb täielikult renoveerida vee- ja kanalisatsioonisüsteem, ning paigaldada uus ja nõuetekohane elektripaigaldis.

Maja sisetööd
Siseviimistluse planeerimisel on palju erinevaid võimalusi, hea meelega tutvustame neid teile ja aitame luua ilusa, funktsionaalse ja tervikliku interjööri! Tutvuge kindlasti meie teostatud tööde galeriiga, et leida inspiratsiooni oma kodu kujundamisel.

Lõppsõna
Vana maja renoveerimine usalda Makro Ehitus OÜ-le! Ühtse meeskonnana töötades jõuame soovitud lõpptulemuseni ja valmis ongi kodu, mida omale juba ammu unistanud oled!

  • Projekteerimistingimuste väljaselgitamine (vajadusel)
  • Projekteerimis- ja ehitustööde hinnakalkulatsiooni koostamine.
  • Hindamisakti tellimine majale
  • Majaomaniku läbirääkimised pankadega (enamik maju renoveeritakse kaasates laenuraha)
  • Töövõtulepingu sõlmimine
  • Projekteerimine, projekti kooskõlastamine Tellijaga ja kohaliku omavalitsusega (vajadusel)
  • Lammutustööd
  • Ehitustööd
  • Viimistlustööd
  • Tööde üleandmine Tellijale ja kasutusteatise esitamine omavalitsusele

Objekti ülevaatus
Alustuseks kohtume objektil, et tutvuda olukorraga ja saada võimalikult täpne ülevaade Teie soovidest.

Maja renoveerimise hind
Pärast põhjalikku tutvumist hetkeolukorraga koostame detailse hinnapakkumise soovitud töödele, arvestades ka teisi vajalikke (kaasnevaid) töid.

Projekteerimine ja kooskõlastamine
Aitame kujundada nii välis- kui ka siselahendusi, koostame projektid ja kinnitame need ehitisregistris.

Renoveerimistööd
Enne ehitustööde algust koostab objektijuht põhjaliku tegevuskava. Tööde käigus hoitakse Tellijat kursis erinevate tööprotsessidega ja antakse jooksvalt infot planeeritavate tegevuste kohta.

Tööde üleandmine ja koolitus
Valminud tööd antakse Tellijale üle. Vajadusel viiakse läbi koolitused (kütte- ja ventilatsioonisüsteem, parketi hooldus jne)

Maja renoveerimine

Maja renoveerimine Laagris

Maja renoveerimine

Maja Renoveerimine Nõmmel

Maja renoveerimine

Maja renoveerimine Nõmmel

Broneeri omale tasuta konsultatsioon alljärgnevas vormis!

Saada päring ja me võtame Sinuga ühendust!

Klientide tagasiside

Makro Ehitus OÜ tegeleb ehitus- ja remonditööde valdkonnas aastast 2011

Objektideks on majad, korterid ja suvilad