Maja renoveerimine

MAJA RENOVEERIMINE. MAJA SOOJUSTAMINE

Maja renoveerimine on väga tõsine projekt ja nõuab põhjalikku ettevalmistust. Hea plaani ja korraliku projekti ellu viimisel sünnib vanast majast täiesti uus maja, mis oma ilu, funktsionaalsuse ja energiasäästlikkuse poolest ei jää kuidagi alla uuele majale. Professionaalselt renoveeritud maja on hea valik, kui maja konstruktsioonid ja vundament on heas seisus ja kui olemasolev olukord võimaldab selle ümber ehitada just Sinu soovidele.

Olulisel kohal on uue ja efektiivse küttesüsteemi paigaldamine. Vesipõrandaküte on üks parimaid lahendusi. See tagab ühtlase soojusjaotuse kogu ruumi ulatuses ja puudub intensiivne soojuse ringlus erinevates ruumiosades, mis vähendab tunduvalt ka tolmu liikumist õhus.

Maja soojustamisel ei tasu järeleandmisi teha. See aitab küttekulud madalal hoida ja säästa raha. Soojustusmaterjalide valik on väga lai. Ruumi kokkuhoiu mõttes on soojustamiseks mõistlik kasutada tänapäevaseid materjale. Kingspan on selleks üks parimaid valikuid, mille paigaldus on kiire ja lihtne. Soojapidavuses ei ole talle vastast. Detailsemalt loe lisaks artiklitest: Fassaaditööd ja Katusetööd

Akende vahetamisel on mõistlik kasutada 3-kordseid klaaspakettidega aknaid. Need on tunduvalt soojapidavamad ja helikindlamad, kui 2-kordse klaaspaketiga. Hind oluliselt kallim ei ole.

Kindlasti tuleb täielikult renoveerida vee- ja kanalisatsioonisüsteem, ning paigaldada uus ja nõuetekohane elektripaigaldis.

Siseviimistluse puhul soovitame julgelt kasutada meie disainerite teenuseid. Nad on õppinud professionaalid. Lisaks on tänapäeval viimistlusmaterjalide valik väga lai ja ise on võimatu kõigega kursis olla.

Ühtse meeskonnana töötades jõuame soovitud tulemuseni ja valmis ongi kodu, mida Sa omale juba ammu soovinud oled!

  • Projekteerimistingimuste väljaselgitamine (soovituslik)
  • Projekteerimis- ja ehitustööde eelkalkulatsiooni koostamine ja kooskõlastamine Tellijaga
  • Projekteerimine ja projekti kooskõlastamine Tellijaga ja kohaliku omavalitsusega
  • Detailse ehituse hinnakalkulatsiooni koostamine
  • Töövõtulepingu sõlmimine
  • Lammutustööd
  • Ehitustööd
  • Viimistlustööd
  • Tööde üleandmine Tellijale ja kasutusteatise esitamine omavalitsusele

Objekti ülevaatus
Alustuseks kohtume objektil, et tutvuda olukorraga ja saada võimalikult täpne ülevaade Teie soovidest.

Hinnapakkumise koostamine
Pärast põhjalikku tutvumist hetkeolukorraga koostame detailse hinnapakkumise, arvestades ka Teie kõiki erisoove.

Tööde planeerimine ja info jagamine
Enne ehitustööde algust koostab objektijuht põhjaliku tegevuskava. Tööde käigus hoitakse Tellijat kursis erinevate tööprotsessidega ja antakse jooksvalt infot planeeritavate tegevuste kohta

Tööde üleandmine ja koolitus
Valminud tööd antakse Tellijale üle. Vajadusel viiakse läbi koolitused (kütte- ja ventilatsioonisüsteem, parketi hooldus jne)

Maja renoveerimine

Maja renoveerimine Laagris

Maja renoveerimine

Maja Renoveerimine Nõmmel

Maja renoveerimine

Maja renoveerimine Nõmmel

Teenuste tellimine on mugav ja lihtne - saada meile teema, mida soovid arutada ja me võtame Sinuga ühendust!

Saada päring ja me võtame Sinuga ühendust!