Fassaaditööd

Fassaaditööd

Maja fassaadi renoveerimine on töö, mida Makro Ehitus OÜ teeb hea meelega ja iga ilmaga! Meie ettevõte pakub professionaalset ja süsteemset renoveerimist nii eramajadele kui ka kortermajadele. Oleme spetsialiseerunud fassaadi soojustamisele, krohvimisele ja teiste katete paigaldusele. Kuna kasutame süsteemseid väljatöötatatud lahendusi, võite olla kindel, et maja saab soe, vastupidav ja ilus!

Soojustamistööd on viimasel ajal väga aktuaalne teema seoses energiahindade tõusuga ja rohelise jalajälje jätmisega. Kuna enamike eramajade ja kortermajade soojustuskihid on väga hõredad või puudulikud, siis on fassaadi soojustamine väga oluline küsimus, et hoida kokku küttekuludelt. Kui soovite majale uut ja korralikku nägu, siis olete jõudnud õigesse kohta. Meie ettevõte pakub professionaalset ja kompleksset teenust, mille eesmärk on muuta teie kodu või kortermaja energiasäästlikuks ja ja anda sellele täiesti uus ilme.

Fassaadide soojustamine

Soojustamine on üks olulisemaid viise energiasäästu saavutamiseks. Maja soojustamine aitab vähendada küttekulusid ja parandada hoone energiatõhusust. Meie soojustusmeetodid on väga mitmekülgsed – oleme valmis leidma lahenduse erinevatele majatüüpidele. Kasutame ainult tunnustatud tootjate soojustusmaterjale ja süsteeme ning kvalifitseeritud tööjõudu, et kõik saaks valmis vastavalt materjalide tootja ettekirjutistele. Lisaks fassaadile on olulisel kohal ka katuse ja põranda soojustamine, loe lisaks ka: Maja renoveerimine

Fassaadide vahetus

Kui maja seina pinnakihid on juba amortiseerunud või kahjustunud ning neid ei saa enam lihtsate võtetega renoveerida, siis on mõistlik ette võtta kapitaalsemad tööd. Paigaldame tellingud, lammutame pinnakihid, käitleme prügi, tarnime materjalid, soojustame, viimistleme, paigaldame ja ongi valmis! Vajadusel aitame projekteerida ja kooskõlastada.

Eramute ja kortermajade fassaadide renoveerimine

Meie ettevõte tegeleb nii eramajade kui ka kortermajade fassaadi renoveerimisega. Oleme valmis pakkuma individuaalset lähenemist igale kliendile ning leidma parima lahenduse vastavalt objekti vajadustele.

ERINEVAD FASSAADITÜÜBID

Valik on lai ja erinevaid materjale on igale maitsele, samuti pakume ka meie väga palju erinevaid lahendusi, sealhulgas puitfassaad, krohvfassaad, kivifassaad, kombineeritud lahendused ja kiudtsementplaatid.

Puitfassaadid

Kui teil on puitfassaadiga maja või kortermaja, siis peate olema aktiivne selle hooldamisega, sest puit on kergesti kahjustatav. Kui aga lihtsamatest hooldus- ja parandustöödest enam ei piisa, siis aitame põhjaliku renoveerimisega. Paigaldame tellingud, eemaldame vana laudise ja aluskihid. Vajadusel parandame konstruktsiooni, mis on enamikel juhtudest vähemal või suuremal määral kahjustunud, samuti teostame seenetõrjet. Kui renoveerimisprojekt on juba olemas, siis tegutseme vastavalt sellele, kui aga ei ole, siis hea meelega aitame teid projekteerimise ja kooskõlastamisega.

Krohvfassaadid - Fassaadi krohvimine

Krohvfassaad on kõige tavalisem tüüp Eestis. Enamasti eeldab fassadi renoveerimine järgmisi töid: lahtise krohvikihi eemaldamine, soojustusmaterjalide paigaldamine, armeerimine, krohvimistööd, värvimistööd. Enamasti Vahetame sellise töö käigus ka aknad ja paigaldame need siis juba uue soojustuskihi sisse, et akende ümbrustest ei hakkaks külm tuppa tulema. Kui aknad on hiljuti vahetatud, siis toome olemasolevad aknad väljapoole ja paigaldame samuti soojustuskihi sisse, et maja saaks soojem ja säästaksite rohkem kütteenergiat. Samuti teostame soovi korral ka sokli maapealse ja maaaluse osa hüdroisolatsiooni, soojustamise-viimistlemise.

Kombineeritud fassaadid

Kombineeritud lahendused on sellised, mille juures on kasutatud erinevaid viimistlusmaterjale. Näiteks: kivi ja puit, kivi ja krohv, kiudtsementplaat ja plekk. Meie ettevõte pakub kombineeritud fassaadide paigaldust. Teostame ka kõik vajalikud alustööd ja soojustamise.

Kiudtsementplaatidega fassaadid

Kiudtsementplaatide paigaldus on viimasel ajal üha populaarsem, kuna plaadid on väga vastupidavad ja ilusad. Materjalide valik on väga lai ja jagub igale maitsele. Küsi erinevaid võimalusi! Anname konsultatsiooni, tutvustame erinevaid võimalusi ja viime ellu ka kõige keerulisemad lahendused.

Kokkuvõte

Fassaaditööd on üks olulisemaid viise maja kestvuse ja energiatõhususe tagamiseks. Meie ettevõte pakub teenuseid nii eramajadele kui ka kortermajadele. Tagame, et meie tehtud töö on ilus, vastupidav ja kestab kaua. Oleme valmis leidma parimad lahenduse igale majale, arvestades selle eripärasid ja kliendi soove. Kui soovite maja korda saada, siis kontakteeruge meiega ja leiame koos lahendused!

Helistage: tel: +372 58437636 või saatke e-mail: kristo@makroehitus.ee

Fassaaditööd - fassaadikatte vahetus

Fassaadikatte vahetus ja krohvimistööd Laagris

Maja fassaadi soojustamine ja krohvimine Nõmmel

Fassaadi vahetus Tallinna Kesklinna miljööväärtuslikul hoonel

Fassaaditööd
Vahetasime Kortermaja puitfassaadi
Galerii peagi tulemas ...
Minimaja fassaaditööd
Ehitasime soojapidava minimaja
Galerii peagi tulemas ...
Fassaadi soojustamine ja viimistlus
Galerii peagi tulemas ...
Previous slide
Next slide

Teenuste tellimine on mugav ja lihtne!

Saada päring ja me võtame Sinuga ühendust!

Partnerid