Fassaaditööd

Fassaaditööd - kvaliteetne ja kestev fassaadi renoveerimine

Fassaad annab majale olulise kaitse väliskeskkonna eest ning seetõttu vajab see aeg-ajalt hooldamist ja renoveerimist. Meie ettevõte pakub professionaalset ja kvaliteetset fassaadi renoveerimist nii eramajadele kui ka kortermajadele. Oleme spetsialiseerunud fassaadi soojustamisele ja vahetusele ning tagame, et meie tehtud töö on vastupidav ja kestab kaua.

Fassaadi renoveerimine on tänasel päeval väga aktuaalne teema seoses energiahindade tõusuga. Kuna enamik eramajade ja kortermajade fassaade on väga hõreda või puuduliku soojustusega, siis on fassaadi renoveerimine väga oluline küsimus. Kui otsite kvaliteetset ja vastupidavat fassaadi renoveerimisteenust, siis olete jõudnud õigesse kohta. Meie ettevõte pakub professionaalset ja kompleksset fassaaditööde teenust, mille eesmärk on muuta Teie kodu või kortermaja energiasäästlikuks ja ja anda sellele täielikult uus ilme.

Fassaadide soojustamine

Fassaadi soojustamine on üks olulisemaid viise energiasäästu saavutamiseks. Kvaliteetne maja soojustamine aitab vähendada küttekulusid ja parandada hoone energiatõhusust. Meie fassaadi soojustusmeetodid on väga mitmekülgsed ja oleme valmis leidma lahenduse erinevatele fassaaditüüpidele. Kasutame ainult kvaliteetseid soojustusmaterjale ja süsteeme ning tagame, et paigaldus on tehtud vastavalt tootja ettekirjutustele. Lisaks fassaadile on olulisel kohal ka katuse ja põranda soojustamine, loe lisaks ka: Maja renoveerimine

Fassaadide vahetus

Kui fassaad on juba amortiseerunud või kahjustunud ning seda ei saa enam renoveerida, siis on fassaadi vahetus parim lahendus. Meie spetsialistid teostavad fassaadi vahetuse protsessi täpselt ja kiiresti ning tagavad uue fassaadi vastupidavuse ja funktsionaalsuse. Kasutame kvaliteetseid ja vastupidavaid materjale ning tunnustatud süsteeme, mis on välja töötatud arvestamaks just meie kliimat

Eramajade ja kortermajade fassaadide renoveerimine

Meie ettevõte tegeleb nii eramajade kui ka kortermajade fassaadi renoveerimisega. Oleme valmis pakkuma individuaalset lähenemist igale kliendile ning leidma parima lahenduse vastavalt objekti vajadustele. Meie fassaadi renoveerimise protsess on kiire, kvaliteetne ja vastavalt kehtivatele nõuetele.

ERINEVAD FASSAADITÜÜBID

Meie fassaaditööde teenused hõlmavad kõiki võimalikke fassaaditüüpe, sealhulgas puitfassaade, krohvfassaade, kombineeritud fassaade ja kiudtsementplaatidega fassaade. Meie fassaaditööde spetsialistid on kogenud ja koolitatud, et saaksime pakkuda teile kõige paremaid lahendusi.

Puitfassaadid

Kui teil on puitfassaadiga maja või kortermaja, siis peate olema aktiivne selle hooldamisega, sest puit on kergesti kahjustatav. Meie ettevõte pakub puitfassaadide renoveerimisteenust, mis hõlmab vajalike parandustööde tegemist, fassaadi lihvimist ja viimistlemist spetsiaalse kaitsekihiga, mis aitab tagada, et fassaad jääks pikaks ajaks kaitstud. Kui aga olemasolevat puitu enam päästa ei õnnestu, siis vahetame välja laudise ja paigaldame ka nõuetele vastava karkassi, soojustuse ja tuuletõkkeplaadid.

Krohvfassaadid - Fassaadi krohvimine

Krohvfassaad on kõige tavalisem fassaaditüüp Eestis. Meie spetsialistid on kogenud fassaadi krohvijad ja tagavad, et fassaad jääb pikaks ajaks kaitstud. Meie teenus hõlmab vajalike armeerimis- ja krohvimistööde tegemist, hüdroisolatsiooni, fassaadi tasandamist, kruntimist ja viimistlemist.

Kombineeritud fassaadid

Kombineeritud fassaadid on need, mis on valmistatud erinevatest materjalidest nagu näiteks kivi ja puit või kivi ja krohv. Meie ettevõte pakub kombineeritud fassaadide paigaldust, mis hõlmab kõigi erinevate materjalide vajalike alustööde tegemist ja fassaadimaterjalide paigaldamist/töölemist kaitsekihiga.

Kiudtsementplaatidega fassaadid

Kiudtsementplaatidega fassaadid on viimasel ajal üha populaarsemad, kuna need on väga vastupidavad ja ilusad. Materjalide valik on väga lai ja jagub igale maitsele. Küsi erinevaid võimalusi ja võid olla kindel, et meie väljaõppinud prigaad viib ellu ka kõige keerulisemad lahendused.

Kokkuvõte

Fassaaditööd on üks olulisemaid viise maja kestvuse ja energiatõhususe tagamiseks. Meie ettevõte pakub professionaalset ja kvaliteetset fassaadi renoveerimist nii eramajadele kui ka kortermajadele. Teostame fassaadi soojustamist ja vahetust ning tagame, et meie tehtud töö on vastupidav ja kestab aastaid. Oleme valmis leidma individuaalse lähenemise igale kliendile ning tagama parima lahenduse vastavalt objekti vajadustele. Valige meie firma, kui soovite saada kvaliteetset fassaadi renoveerimist ja kestvat tulemust!

Võta meiega ühendust: tel: +372 58437636 või e-mail: kristo@makroehitus.ee

Fassaaditööd

Fassaadikatte vahetus ja krohvimistööd Laagris

Fassaaditööd

Maja fassaadi soojustamine ja krohvimine Nõmmel

Fassaaditööd

Fassaadi vahetus Tallinna Kesklinna miljööväärtuslikul hoonel

Teenuste tellimine on mugav ja lihtne - saada meile teema, mida soovid arutada ja me võtame Sinuga ühendust!

Saada päring ja me võtame Sinuga ühendust!

Partnerid