Korteri remont

KORTERI REMONT JA VIIMISTLUS

Plaan renoveerida või värskendada oma korterit tundub keeruline ettevõtmine?  Et kõik sujuks lihtsalt ja tulemus saaks parim, on õige kasutada oma ala spetsialiste.

Korteri remont on Makro Ehitus OÜ põhitegevuste nimekirjas juba rohkem kui 11 aastat. Pakume kvaliteetset terviklahendust, mis kiirendab tööde protsessi ja aitab kulud kontrolli all hoida. Teemast veel põhjalikuma ülevaate annavad: Vannitoa remont ja Köögi remont.

Koostame detailse hinnapakkumise, milles puuduvad peidetud kulud. Tänu sellele on juba enne tööde algust teada lõplik maksumus.

Korteri planeeringu muutmisel ja viimistlusmaterjalide valikul küsi julgelt ka meie sisearhitektide teenuseid – hoolikalt läbimõeldud lahendused annavad kodule hoopis uue tähenduse.

*Korteri renoveerimine ja korteri remont on antud artiklis sama tähendusega

Kuidas kujuneb korteri remondi hind?

Korteri remont ja selle maksumus koosneb väga mitmetest teguritest ja võib erinevatel juhtudel kujuneda väga erinevaks. Siinkohal toome välja mõned näited, et kuidas see siis ikkagi kujuneb.

Arvestame siin kirjelduses, et korteri konstruktsioonide ja peamiste ehitusmaterjalide olukord on keskmises olukorraolukorras ning olemasolevat mööblit, mida on vaja pakendada, ladustada või utiliseerida, ei ole väga palju

PAKUME KORTERI REMONDILE JÄRGMISI PAKETTE:

 • Üksikud tööd:
  Eraldi töödena pakume ka siseviimistlust ja teisi väiksemaid töid – küsi lisa!


1. PAKETT: “SOODNE
” KORTERI REMONT
Korteri remont on ligilähedane sanitaarremondile – Teostatakse pinnakihtide vahetused ja lihtsamad viimistlustööd (pahteldamine ja värvimine), aluspindu ei sirgendata eraldi – minimaalsed võimalikud tasandused teostatakse pinnakihi materjalidega. Vannitoa puhul plaaditakse pigem olemasolevate plaatide peale kasutades spetsiaalset hästi nakkuvat kruntmaterjali. Korter saavutab ilusa ja puhta lõppilme, kuid lubatud on kõverused ja ebaühtlased kohad.
Hind alates 250EUR/m2+km

2. PAKETT: “KESKMINE STANDARD” KORTERI REMONT
Sirgendatakse ja looditakse vannitoa seinad ning köögimööbliga kokkupuutuvad seinte osad, samuti sirgendatakse aluspõrandaid osaliselt (nt köögimööbli alt ja kohtadest, kus on suuremad ebatasasused), ülejäänud kohtades aluspindade sirgendamist ei teostata (st, et ei kasutata krohvimist, kipsi paigaldust ja aluspõrandate loodimist). Võimalusel lammutatakse vannitoa seinad ja ehitatakse uued sirged ja vastupidavad. Korteri remont sisaldab vee-, kanalisatsiooni- ja elektritöid vastavalt normidele. Viimistlustööd: seinad ja laed kaetakse 2-3 kihi lauspahtliga, krunditakse ja värvitakse – kõik nurgad saavad üsna sirged ja pinnakihid jäävad ilusad siledad. Lubatud mõningased ebatasasused.
Hind alates 425EUR/m2+km

3. PAKETT: “MAKRO PREMIUM” KORTERI REMONT
Korteri remont algab põhjaliku lammutustööga – enne töödega alustamist lammutatakse kõik võimalikud ja vajalikud osad seintest, lagedest ja põrandast kuni konstruktsioonini (sh ka ebastabiilsed ja kõverad kergvaheseinad), et rajada tugev karkass ja paigaldada teised vastupidavad aluspinna materjalid. Kogu korter saab uue läbivalt ühetasapinnalise ja tugeva aluspõranda. Ehitatakse uued sirged kergseinad (vastavalt soovidele ja võimalustele muudetakse planeeringut) ja krohvitakse loodi köögimööbliga kokkupuutuvad seinte osad, vannitoa seinad, ukseümbrused; sirgeks krohvitakse kõik horisontaalsed ja vertikaalsed nurgad ning põrandaliistu tagused osad.

Kõik pinnad lauspahteldatakse 2-3x, krunditakse ja värvitakse. Vee-, kanalisatsiooni- ja elektritööd teostatakse vastavalt normidele, arvestatakse reostaat- ja veksellülititega. Korteri remont sisaldab parima vannitoa ruumilahenduse väljaselgitamist (pakume välja erinevaid lahendusi ja joonestame plaani), samuti aitame vaadata, et pistikud, lülitid ja valgustid oleksid õiges kohas, et uksed paikneksid ja avaneksid võimalikult mugavalt. Arvutame välja ka plaatide, parketi ja teiste lisamaterjalide kulud ning tarnime kõik ise objektile (Tellija ülesandeks on vaid leida sobivad tooted ning saata meile nendest pildid).
Hind alates 675EUR/m2+km

4. PAKETT: KORTERI REMONT “LUX”
Lux-klassi märksõnad on järgmised: professionaalne sisearhitekt (sisaldub lepingus), funktsionaalne ja luksuslik sisekujundus, heliisolatsioonitööd, peidetud lengidega uksed, ilma liistuta üleminekud, marmorplaadid, valguskarniisid, seinapaneelid, kohtkindla mööbli komplekssed lahendused ja palju muud, mis loob tõelise unistuste kodu. Tagatud on ilu, funktsionaalsus, kvaliteet!
Hind alates 900EUR/m2+km

Kas korter on külm?
Kas küttearved on liiga suured?
Miks varbad külmetavad?

Anname mõned lihtsad lahendused, kuidas olukorda parandada

 • Akende vahetamine:
  kui korteril on ühe- või kahekordse klaaspaketiga aknad, siis on sobiv aeg kaaluda kolmekordse paketiga akende paigaldust. Kuna 2-kordse klaaspaketi soojusjuhtivus on tasemel 1,1 W/m2K ja 3-kordse klaaspaketi soojusjuhtivus on tasemel 0,50-0,70 W/m2K, siis tähendab see seda, et 3-kordne pakett on 2 korda tõhusam!

  Kui korteril on juba 3-kordsed aknad, aga nende ümbruses on tunda ikkagi külma, siis tasub üle kontrollida nende paigalduse kvaliteet ja külmasillad
 • Lae soojustamine:
  Kui korter asub ülemisel korrusel, siis tasub kindlasti üle kontrollida lae olukord. Seda saab üldjuhul teha ringkäiguga pööningul. Kui korteri lae peal ei ole piisavalt soojustusmaterjale või olemasolevad materjalid  on lohakalt paigaldatud, siis annab üsna soodsa ettevõtmisega soojuskadusid kohe märgatavalt vähendada! Kindlasti on ringkäigu raames mõistlik kontrollida, et kas soojustusmaterjal on ikka ilusti kuiv – märg soojustusmaterjal ei ole efektiivne

 • Põranda soojustamine:
  Kui varbad kipuvad külmetama ja mööbli alt hingib jahedat õhku, siis tasub planeerida põranda soojustamist. Põranda soojustamine on eelnevatest tegevustest pisut keerulisem, sest enamasti tuleb selle töö jaoks olemasolev põrandakate ja selle all olevad materjalid eemaldada. Seda tööd peab siis juba natuke pikemalt ette planeerima ja arvestama, et remondi ajaks on hea mõte omale ajutine elukoht leida. Kui aga tööd on tehtud – parketi alla on saanud vajalik kiht õigeid materjale ja varbad ei pea enam külmetama, siis võid kindel olla, et ettevõtmine oli seda väärt.

 • Seinte soojustamine:
  Kui korteri seinad on külmad ja nurgad hallitavad, siis on mõistlik kohale kutsuda spetsialist olukorda hindama või pöörduda probleemiga korteriühistu poole. Seinte soojustamisele on tihti kõige õigem läheneda maja välimise fassaadi poolt.

 • Küttesüsteemi vahetus:
  Korteris võib olla erinevaid küttelahendusi. Kui tegemist on lokaalse korteripõhise süsteemiga (nt gaasikatla toitel olevad radiaatorid), siis on korteriomanikul võimalus tellida spetsialist, kes hindab olemasolevat olukorda ja selgitab, et millised võimalused on olemasoleva olukorra parandamiseks. Kui tegemist on majapõhise või kaugkütte süsteemiga, siis peaks pöörduma korteriühistu poole ja uurima, et kas süsteemi peaks ehk kontrollima, renoveerima või vahetama.

Objekti ülevaatus
Alustuseks kohtume objektil, et tutvuda olukorraga ja saada võimalikult täpne ülevaade Teie soovidest.

Hinnapakkumise koostamine
Pärast põhjalikku tutvumist hetkeolukorraga koostame detailse hinnapakkumise, arvestades ka kõiki Teie erisoove.

Töövõtuleping
Pärast hinnapakkumisega tutvumist on oodatud Teie mõtted ja ettepanekud, seejärel korrigeerime vastavalt soovidele ja vajadustele tööde plaani, mahte ja hindu nii, et pakkumine saaks sobiv. Seejärel räägime läbi tingimused, koostame ja sõlmime Töövõtulepingu.

Tööde planeerimine ja info jagamine
Enne ehitustööde algust koostab objektijuht põhjaliku tegevuskava. Tööde käigus hoitakse Tellijat kursis erinevate tööprotsessidega ja antakse jooksvalt infot planeeritavate tegevuste kohta

Tööde üleandmine ja koolitus
Valminud tööd antakse Tellijale üle. Vajadusel viiakse läbi koolitused (kütte- ja ventilatsioonisüsteem, materjalide hooldused jmt)

Korteri remont

Korteri remont Tallinnas, Pirital

Korteri remont

Korteri remont Tallinnas, Pirital

Korteri remont

Korteri remont Tallinnas, Nõmmel

Korter enne ja pärast renoveerimist

Teenuste tellimine on mugav ja lihtne - kirjuta meile ja me võtame Sinuga ühendust!

Saada päring ja me võtame Sinuga ühendust!

Partnerid