Vannitoa remont

VANNITOA REMONT TALLINNAS

Puhas ja kaunis vannituba tagab hommikuti hea tuju ning mõjub pärast pikka tööpäeva otsekui lõõgastava oaasina. Vannitoa kapitaalremont on mahukas töö, mille puhul on mõistlik tellida kogemustega tegijad. See on töö, mida meie teeme alati rõõmuga. Makro Ehitus aitab jõuda just sellise lõpptulemuseni, millest oled unistanud.

1. Ruumipaigutus ja lammutustööd
Planeerimise juures on oluline ruumipaigutus – kas säilitada vann või dušinurk, kuhu paigutada kapid, pesumasin ja muud seadmed. Paneelmajade vannitoad on sageli väga väikesed ja  ruumi avaramaks muutmisel on abiks WC ning vannitoa vahelise vaheseina lammutamine.

2. Kommunikatsioonide paigaldamine ja elektritööd
Ruumilahenduse juures on oluline pöörata tähelepanu kanalisatsiooni- ja veetorude ning elektripistikute asukohtadele. Kaasaegsete lahenduste puhul paigaldatakse kõik torud ja kaablid pilgu eest ära seinte taha, tänu millele on vannituba hiljem oluliselt lihtsam korras hoida. Liigsest niiskusest tekkiva hallituse vältimiseks on vannituppa väga oluline paigaldada ventilatsioon ja küttekeha.

3. Tasandamine ja hüdroisolatsioonitööd
Vältimaks niiskusest tingitud kahjustusi on oluline vannituba niiskuse eest isoleerida. Üldjuhul vajavad ka seinad ja põrand tasandamist, et pinnad plaatimiseks ja lõppviimistluseks ette valmistada.

4. Vannitoa plaatimine ja viimistlustööd
Viimistlusmaterjalide valik on lai ja pakub rohkelt võimalusi huvitavate lahenduste leidmiseks. Horisontaalselt paigutatud keraamilised plaadid tekitavad ruumi avarust, plaatimistööd tehes võib julgelt kombineerida kontrastseid värve nagu pruun ja valge või must ja valge. See põhimõte kehtib lisaks ka mööbli puhul.

5. Sanitaartehnika ja mööbli paigaldus
Sanitaartehnika paigaldus vajab spetsiaalseid oskusi ja varasemat kogemust, siis saab kõik õigesti paika ja jääb kauaks pidama.

LISAKS:
Vannitubade remont on üsna suur töö ja kindlasti tasub kaaluda samal ajal ka ülejäänud korteris ehitustööde planeerimist – nii saab kõik ühe korraga tehtud ja tuleb ka soodsam. Loe lisaks Korteri remont ja Köögi remont!

Vannitoa remont ja selle maksumus koosneb väga mitmetest teguritest ja võib erinevatel juhtudel kujuneda väga erinevaks.

Tavaliselt algavad vannitubade remondi hinnad umbes 1500 EUR/m2, see tähendab, et keskmise korteri vannitoa remondi hind koos WC-ga, mis on suuruses 3,5m2, läheb maksma alates 5250 EUR. See hind sisaldab siis kõiki lammutus- ja ehitustöid, prügivedu ja transporti. Hind ei sisalda plaate ja sanitaartehnikat, mööblit jt sisustuskaupu

Kui vannituba on ikka liiga väike ja kuidagi ei taha kogu vajalik sinna ära mahtuda, siis on hea lahendus ruum suuremaks planeerida. Hea meelega aitame siinkohal välja selgitada parimad võimalikud lahendused ja teostame vannitoa ümberehituse!

Objekti ülevaatus
Alustuseks kohtume objektil, et tutvuda olukorraga ja saada võimalikult täpne ülevaade Teie soovidest.

Hinnapakkumise koostamine
Pärast põhjalikku tutvumist hetkeolukorraga koostame detailse hinnapakkumise, arvestades ka kõiki Teie erisoove.

Töövõtuleping
Pärast hinnapakkumisega tutvumist on oodatud Teie mõtted ja ettepanekud, seejärel korrigeerime vastavalt soovidele ja vajadustele tööde plaani, mahte ja hindu nii, et pakkumine saaks sobiv. Seejärel räägime läbi tingimused, koostame ja sõlmime Töövõtulepingu.

Tööde planeerimine ja info jagamine
Enne ehitustööde algust koostab objektijuht põhjaliku tegevuskava. Tööde käigus hoitakse Tellijat kursis erinevate tööprotsessidega ja antakse jooksvalt infot planeeritavate tegevuste kohta

Ruumi lahenduse leidmine
Tihti on vannitoad väikesed ja et kõik vajalik mahuks ära, oleks ilus ja funktsionaalne ning säiliks võimalikult palju avarust, on vaja kõik detailid korralikult läbi mõelda. Makro Ehitusel on selleks lahendus – oleme remontinud ja ümber ehitanud mitmeid sadu vannitubasid ja tänu sellele on meil välja töötatud väga mitmeid suurepäraseid lahendusi! Ehitustööde esimeses faasis pakume välja erinevaid võimalusi ja koostöös Tellijaga paneme paberile kõige sobivama joonise.

Tööde üleandmine ja koolitus
Valminud tööd antakse Tellijale üle. Vajadusel viiakse läbi koolitused (kütte- ja ventilatsioonisüsteem, materjalide ja sanitaartehnika hooldused)

Vannitoa remont

Vannitoa remont Tallinnas

Vannitoa remont

Vannitoa remont Tallinnas

Vannitoa renoveerimine

Vannitoa remont Tallinnas

Teenuste tellimine on mugav ja lihtne - kirjuta meile ja me võtame Sinuga ühendust!

Saada päring ja me võtame Sinuga ühendust!

Partnerid