Väikemajade disain ja ehitus

Väikemajade disain ja ehitus

Pakume klientidele kõrgekvaliteedilisi minimaju. Majad on energiasäästlikud ja ainulaadsed. Plaanilahendused mõtleme alati lõpuni läbi, et tagada väikemaja parim ilu ja ruumikasutus. Pakume maju koos eritellimusmööbliga, mis on toodetud täpselt teie majale ja teie maitsele.

Maja Ehituse Planeerimine

Edukas maja ehitamine algab põhjaliku planeerimisega. Makro Ehitus OÜ-s alustame protsessi individuaalse konsultatsiooniga, et mõista teie unistuste kodu vajadusi ja eelistusi. Seejärel koostame detailse hinnapakkumise, mis sisaldab projekteerimist, ehitustöid koos vajalike materjalidega.

Töövõtulepingu sõlmimine

Hinnapakkumisele järgnevad täpsustavad lepingueelsed läbirääkimised, mille käigus selgitame pakkumise sisu ja korrigeerime seda koos Tellijaga soovitud lõpptulemuseni. Allkirjastamine toimub siis, kui kõik detailid on läbi arutatud ja kokku lepitud.

väikemaja disainimine

Maja disainimine on huvitav protsess, mille läbiviimiseks on väga palju erinevaid võimalusi. Hea lõpptulemuse jaoks on vaja tutvuda hoone tulevase asukohaga, majaomaniku vajaduste ja eelistustega, maja kasutajatega ja planeeritud kasutamise viisidega. Kui oleme välja selgitanud kogu eelinfo, siis valmivad esimesed visandid mille peale kujundatakse juba unikaalne lõpptulemus.

EHITUSTÖÖD JA SISUSTAMINE

Vundamendi rajamine
Kommunikatsioonide toomine majani
Puitkarkass-seinte ja katuse püstitamine
Soojustamistööd
Katusekatte paigaldus
Fassaadikatte paigaldus
Vihmaveesüsteemi paigaldus
Küttesüsteemi paigaldus
Siseviimistlus ja vannitoa väljaehitamine
Köögimööbli ja köögitehnika paigaldus
Muu eritellimusmööbli paigaldus
Kardinate ja muu mööbli valimine ja paigaldus

Väikemajade disain ja ehitus
Väikemajade disain ja ehitus
Minimajade ehitus

Saada päring ja me võtame Sinuga ühendust!

Partnerid