MAJA RENOVEERIMINE

Maja renoveerimine on mahukas ja keeruline töö, mida tuleb teha põhjalikult. Lammutuse käigus tuleb kindlaks määrata konstruktsioonide olukord ja vajadusel kõik kriitilised kohad välja vahetada. Uus  katus ja fassaad annavad majale hoopis uue väljanägemise. Alati tasub ka üle vaadata olemasolev planeering. Tööde algfaasis on seda lihtne muuta.

Olulisel kohal on uue ja efektiivse küttesüsteemi paigaldamine. Vesipõrandaküte on üks parimaid lahendusi. See tagab ühtlase soojusjaotuse kogu ruumi ulatuses ja puudub intensiivne soojuse ringlus erinevates ruumiosades, mis vähendab tunduvalt ka tolmu liikumist õhus.

Maja soojustamisel ei tasu järeleandmisi teha. See aitab küttekulud madalal hoida ja säästa raha. Soojustusmaterjalide valik on väga lai. Ruumi kokkuhoiu mõttes on soojustamiseks mõistlik kasutada tänapäevaseid materjale. Kingspan on selleks üks parimaid valikuid, mille paigaldus on kiire ja lihtne. Soojapidavuses ei ole talle vastast.

Akende vahetamisel on mõistlik kasutada 3-kordseid klaaspakettidega aknaid. Need on tunduvalt soojapidavamad ja helikindlamad, kui 2-kordse klaaspaketiga. Hind oluliselt kallim ei ole.

Kindlasti tuleb täielikult renoveerida vee- ja kanalisatsioonisüsteem, ning paigaldada uus ja nõuetekohane elektripaigaldis.

Siseviimistluse puhul soovitame julgelt kasutada meie disainerite teenuseid. Nad on õppinud professionaalid. Lisaks on tänapäeval viimistlusmaterjalide valik väga lai ja ise on võimatu kõigega kursis olla.

Koos ühtse meeskonnana töötades jõuame täpselt sellise lõpplahenduseni, millist kodu Sa juba ammu endale soovinud oled.

 

MAKRO EHITUS OÜ TÖÖPROTSESS

Alustuseks kohtume objektil, et tutvuda olukorraga ja saada võimalikult täpne ülevaade Teie soovidest.
Pärast põhjalikku tutvumist hetkeolukorraga koostame detailse hinnapakkumise, arvestades ka Teie kõiki erisoove.
Enne ehitustööde algust koostab objektijuht põhjaliku tegevuskava. Iga nädala reedel edastame Teile e-maili teel infot teostatud töödest.
Tööde üleandmine toimub üleandmisakti allkirjastamisel. Pärast akti allkirjastamist saab klient endale kõik dokumendid, koos pildimaterjaliga, mis puudutab ehitustöid.