Vannitoad ja Dusiruumid

Puhas ja kaunis vannituba tagab hommikuti hea tuju ning mõjub pärast pikka tööpäeva otsekui lõõgastava oaasina.  Vannitoa remont on mahukas töö, mille puhul on mõistlik otsida professionaalide abi. Makro Ehitus aitab jõuda just sellise lõpptulemuseni, nagu oled unistanud.

 

1. Ruumipaigutus ja lammutustööd

Planeerimise juures on oluline ruumipaigutus – kas säilitada vann või dušinurk, kuhu paigutada kapid, pesumasin ja muud seadmed. Paneelmajade vannitoad on sageli väga väikesed ja  ruumi avaramaks muutmisel on abiks WC ning vannitoa vahelise vaheseina lammutamine.

2. Kommunikatsioonide paigaldamine ja elektritööd

Ruumilahenduse juures on oluline pöörata tähelepanu kanalisatsiooni- ja veetorude ning elektripistikute asukohtadele. Kaasaegsete lahenduste puhul paigaldatakse kõik torud ja kaablid pilgu eest ära seinte taha, tänu millele on vannituba hiljem oluliselt lihtsam korras hoida. Liigsest niiskusest tekkiva hallituse vältimiseks on vannituppa väga oluline paigaldada ventilatsioon ja küttekeha.

3. Tasandamine ja hüdroisolatsioonitööd

Vältimaks niiskusest tingitud kahjustusi on oluline vannituba niiskuse eest isoleerida. Üldjuhul vajavad ka seinad ja põrand tasandamist, et pinnad plaatimiseks ja lõppviimistluseks ette valmistada.

4. Viimistlus ja plaatimistööd

Viimistlusmaterjalide valik on lai ja pakub rohkelt võimalusi huvitavate lahenduste leidmiseks. Horisontaalselt paigutatud keraamilised plaadid tekitavad ruumi avarust, samuti võib julgelt kombineerida kontrastseid värve nagu pruun ja valge või must ja valge. See põhimõte kehtib lisaks keraamilistele plaatidele ka mööbli puhul.

5. Sanitaartehnika ja mööbli paigaldus

Sanitaartehnika paigaldus vajab spetsiaalseid oskusi ja varasemat kogemust, see aitab vältida hilisemaid ebameeldivusi.